Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Pohádkové spaní ve škole

Pohádkové spaní ve škole

"Mami, už za dva dny budeme spát ve škole"

"Mami, ještě jeden den a budu spát ve škole."

"Hurá, dneska spíme ve škole!"

Ano, spali jsme ve škole. Ve čtvrtek 20. listopadu jsme si trochu protáhli den a strávili jsme spolu rušný večer ve třídě. Hráli jsme týmové hry a scénky z českých pohádek, tancovali na diskotéce a poznávali své spolužáky podle jejich nohou.  I slavnostní půlnoční přípitek jsme zvládli, ovšem na ú půnoci, ale už ve 21 hodin. :-)

Už dávno jsem pochopil, že kvalita akce se hodnotí především podle kvality jídla. My měli k večeři pizzu. Podle hlasitosti pokřiku "My chceme pizzu", který v jednu chvíli rezonoval celou naší budovou, usuzuju, že akce byla fantastická. :-) Mimochodem, tenhle pokřik byl krátce vystřídán pokřikem "My chceme matiku". V tu chvíli bylo nějakých 7 hodin večer - mám prostě boží žáky, takhle se chtít vzdělávat v kteroukoli denní dobu. :-)

Program večera jsme v jeho průběhu lehce upravili, ale na čtení pohádek nakonec oporavdu došlo.

Někdy v noci jsme usnuli a pátek byl z naší strany trochu unavenější. Bylo to fakt bezva...