Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Podpořte naši školu v hlasování

Podpořte naši školu v hlasování

Charitativní akce žákovského parlamentu zaujala porotu v soutěži školních žákovských parlamentů. Charitativní Akce pro Světlušku je jedním z deseti nejlepších projektů žákvoských parlamentů ZŠ v celé republice. A můžeme být ještě lepší, když nás v hlasování podpoříte.

Jak nás můžete podpořit? Na webovém portálu https://vote.d21.me/CEDUhlasovani probíhá v termínu od 9. 11. do 19. 11. on-line hlasování.

Hlasování bude letos nově probíhat přes portál D21, každý hlasující může udělit 1-3 hlasy, vždy platí pravidlo 1 hlas pro 1 projekt, tzn. že můžete buď podpořit jen vlastní projekt nebo i další 2, které se vám líbí. Mínusové hlasy se neudělují. HLASOVÁNÍ BUDE TAJNÉ, výsledky budou zveřejněny až v Den D v Senátu. Pokud při hlasování zadáte svůj email, výsledky budou na tento email po skončení akce rozeslány. Hlasy se budou ověřovat pomocí ověřovacího kódu, který vám přijde prostřednictvím SMS na vámi zadané telefonní číslo. Projekt, který obdrží nejvíce hlasů získá Cenu veřejnosti.

Jak vypadá video prezentace našeho parlamentu, se můžete podívat níže.

Děkujeme za Vaši podporu a Vaše hlasy.