Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Poděkování krajskému úřadu

Poděkování krajskému úřadu

Chceme poděkovat Krajskému úřadu,který nám poskytl v r. 2021 účelovou dotaci z Dotačního fondu Libereckého kraje v rámci programu-Podpora místní Agendy 21- tyto finance nám velmi pomohly v nastartování činnosti parlamentu po 2-leté covidové pauze, umožnily nám uspořádat harmonizační kurz, následný workshop a také zajistit materiálně provoz parlamentu a jeho akcí,zejména pro Školní klub.

Chci také poděkovat všem členům parlamentu, kteří se aktivně podíleli na činnosrti i rodičům, kteří se zapojili zejména při pomoci pro Ukrajinu.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.