Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Ohlédnutí za kavárnami pro rodiče

Ohlédnutí za kavárnami pro rodiče

Vážení rodiče,

ve snaze představit Vám zajímavé metody a formy práce ve výuce i mimo ni jsme v uplynulých dnech uspořádali několik „kaváren pro rodiče“. V kavárnách dáváme prostor k diskuzi nebo ověření si školní práce na vlastní kůži.

Děkujeme za Váš zájem a ochotu se zúčastnit. Je to pro nás důkaz, že to, jak se děti dnes ve škole vzdělávají, Vás nenechává lhostejnými. O některé kavárny byl zájem až mimořádný. Těší nás, když do školy na neformální setkání přijdete. Vždyť i příprava učitelů na takovou akci vyžaduje čas a úsilí. Připravujeme pro Vás další témata.

 

Od maminky jednoho z našich žáků jsme po absolvování kavárny obdrželi velmi milou zprávu.

Dobrý den,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za velmi příjemně strávené včerejší odpoledne tématikou metody pana prof.Hejného. Nezastírám fakt, že jsem konzervativní a že matematika pro mě byla jasně daná s určitými naučenými postupy.  Proto jsem i byla zvědavá a plná očekávání, jaké to bude. Potěšil mě Váš přístup, milé vystupování a taková nespecifikovatelná chuť dostat do dětí něco nového.

Držím Vám tedy palce a nezastírám, že pro nás rodiče to občas bude nepochopitelné, ale pokud to v dětech vzbudí hlad po logice a dobrovolném myšlení, pak je ta cesta právem na začátku o něco trnitější. :-)

S pozdravem ...

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.