Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Nový informační systém

Nový informační systém

Vážení rodiče,

dovolujeme si vás informovat, že ve snaze o zlepšení dostupných informací o vašich dětech jsme se rozhodli změnit školní informační systém. Roky používaný systém Bakaláři nahradíme zavedením systému Edookit. Zásadní změny spatřujeme v plnohodnotném online prostředí a moderním designu, který je přizpůsoben pro všechna dotyková zařízení včetně iOS a android.

Změna systému by rovněž měla minimalizovat možné výpadky systému a jeho nedostupnost, v době, kdy je  např. škola bez elektrické energie atd. Z vašeho pohledu bude systém přehlednější a poskytne vám větší nabídku služeb a možností.

S přechodem na nový systém je však nezbytné začít s převodem dat, který bude probíhat v tomto týdnu. Zahájili jsme přípravu pedagogů na práci s Edookitem. Z daného důvodu již nebudeme zadávat žádné informace do Bakalářů. Přístupové údaje do nového elektronického systému a podrobnější informace o jeho užívánípřineseme v následujících dnech.

Omlouváme se za vzniklé komplikace a věříme, že modernizaci informačního systému uvítáte.

Děkujeme.