Nové opatření ve škole

Vážení rodiče,

obdrželi jsme informaci, že v rodině našeho žáka byl pozitivně testován člen rodiny na Covid 19. Zmíněná rodina absolvuje test, dle jeho výsledku učiníme případně další opatření.

Ačkoli zatím nemáme informaci, že by byl některý z žáků a zaměstnanců školy pozitivně testován, po konzultaci s KHS jsme nuceni v rámci prevence přijmout následující opatření:

S účinností od úterý 8. září budou žáci školy ve společných prostorách používat ochranné roušky.

Žádáme, abyste dětem do školy připravili 2 roušky. Zároveň prosíme, abyste věnovali zvýšenou pozornost zdravotnímu stavu vašich dětí.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.