Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Nejnovější informace k uzavření školy

Nejnovější informace k uzavření školy

Vážení rodiče,

dle posledních indicií, které zaznívají v médiích, lze předpokládat, že opatření o uzavření školy a jejích součástí bude trvat minimálně měsíc.Uzavření se týká školy, školní družiny, školního klubu a stravovny. 

Učitelé zajistí žákům formou zadávání úkolů, formou přípravy pracovních listů a dalších vzdělávacích nástrojů domácí vzdělávání, které umožňuje internet. Komunikovat a společně pracovat na vzdělávání Vašich dětí v prostředí internetu lze několika způsoby a kolektiv našich zaměstnanců se v průběhu pondělního rána dohodne na konkrétních postupech.

Vyzýváme všechny rodiče i naše žáky k aktivnímu přístupu do systému naší elektronické žákovské knížky Edookit. Pro případ, že máte s přihlášením do Edookitu potíže, je nutné obnovení hesla. Pro obnovení hesla klikněte sem. Žádáme Vás, aby si v případě, že přístup nemá, své heslo obnovilo i Vaše dítě. V případě dalších potíží s přihlášením do systému Edookit kontaktujte pana učitele Dlouhého (ales.dlouhy@zslesni.cz) nebo zástupce ředitele Tomáše Řebíčka (tomas.rebicek@zslesni.cz).  

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let je již k dispozici v systému Edookit.

 

Prosíme Vás o trpělivost, v případě potřeby bude možné od pondělí kontaktovat své třídní učitele.