Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Návštěva liberecké redakce Mladé fronty dnes a mlsání

Návštěva liberecké redakce Mladé fronty dnes a mlsání

Celý měsíc pracujeme na nelehkém úkolu. Chtěli bychom vydávat třídní časopis. Máme plno nápadů, ale postupně zjišťujeme, že splnit tento úkol nebude žádné legrace. Inspiraci hledáme všude. Kdo může - pomůže. Pomohli nám i redaktoři Mladé fronty dnes a pozvali nás do redakce. Moc jim děkujeme, protože nám přiblížili, co všechno je zapotřebí, aby byl časopis zajímavý. Víme, že za tak krátkou dobu není možné pojmout všechny informace, ale z redakce jsme odcházeli s odhodláním, že první číslo našeho třídního časopisu určitě vyjde.

Na začátku měsíce jsme taky ochutnali dobroty od dvou Jakubů. Jeden z nich slavil narozeniny. Přinesl plno úžasných bonbónů, druhý Kuba donesl ochutnat výborné muffiny. A protože muffínů není nikdy dost, uhodnete, jakou narozeninovou dobrotu nám nabídla Doubravka? Ano - muffiny! Zase zřejmě ztloustneme.....

Dnes, ve čtvrtek, nám maminka Emy donesla ukázat čerstvě snesené slepičí vyjíčko, které si nestihlo utvořit skořápku. Je jako želé a máte pocit, že se ho můžete dotýkat jen zlehounka.