Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Návštěva holandských škol

Návštěva holandských škol

V termínu 9. 6. – 15. 6. 2019 jsem se zúčastnila v rámci mobility učitelů pod hlavičkou NIDV studijní cesty do Holandska. Spolu s dalšími učiteli jsme navštívili několik škol a organizací, které se zabývají a věnují inkluzi. Seznámili jsme se se systémem holandského školství, prohlédli si navštívené školy a hlavně se pak dozvěděli spoustu informací o dané škole, jejich žácích a práci s nimi. Velmi přínosné byly i vzájemné diskuse účastníků mobility, jelikož jsme pocházeli z různých typů škol a byli různého věku. Tato akce byla pro mě osobně velmi přínosná, přinesla mi jiný pohled na tuto problematiku a velmi ráda se o své zkušenosti podělím nejen s kolegy, ale i všemi, které toto téma a školství v Holandsku zajímá.