Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Nabídka pro rodiče a žáky

Nabídka pro rodiče a žáky

Vážení rodiče, milé děti,

nacházíme se v náročném období, které je poznamenáno nejenom pandemií koronaviru, ale i následky a problémy, které s tímto obdobím souvisí.

Zažíváte podobnou situaci jako na jaře, opět se mnozí potýkáte s tím, co už jste zažili. Změnily se postupy práce, které se v říjnu začínaly stabilizovat, přerušily se přirozené sociální vazby nastartované po dlouhé době pauzy.  Náročné je období pro ty nejmenší a jejich rodiče, děti už se začaly dobře adaptovat, „vpluly“ do výuky psaní, čtení a počítání. 

Setkáváte se s problémy, které souvisí s tím, že organizace života je náročnější než kdykoli předtím. Působí na nás stále se měnící podmínky a informace.

Právě v těchto chvílích je důležité najít si svůj způsob, jak v krizových situacích fungovat. Omezit negativní zprávy, najít si čas na aktivity, které mohou člověka pozvednout, začít se zabývat tím, co nás posune.

Každý žijeme svůj životní příběh, co platí pro jednoho, u druhého nemusí fungovat stejně. Jedno však společné máme, všichni se toužíme nějakým způsobem cítit v pohodě a necítit se sami.

Pokud si chcete promluvit, vnímáte, že bychom vám mohli pomoci, obraťte se na nás telefonicky nebo přes email, popřípadě skype.

Alena Sobotová, Petr Šolc, speciální pedagogové

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.