Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Matematický klokan v ZŠ Lesní

Matematický klokan v ZŠ Lesní

Žáci naší školy se v pátek 22. března 2024 opět zúčastnili soutěže Matematický klokan. Mezinárodně koordinovaná soutěž Matematický klokan byla vytvořena podle obdobné soutěže, která byla v osmdesátých letech minulého století pořádána v Austrálii. Od roku 1991, kdy se konal první ročník ve Francii, se rozšířila do zemí Evropy a postupně i na další kontinenty. V ČR se soutěž Matematický klokan konala poprvé v roce 1995. 
Soutěžící jsou podle věku rozděleni do 6 kategorií: Cvrček (2. – 3. třída ZŠ), Klokánek (4. – 5. třída ZŠ), Benjamín (6. – 7. třída ZŠ), Kadet (8. – 9. třída ZŠ). Celkem soutěžící mohou získat 120bodů. Podívejte se na výkony našich nejlepších. 

Cvrček: 

 • 1. místo  Matyáš Bulíř, 3.B - 69 bodů
 • 2. místo  Matěj Hladík, 2.B - 67 bodů
 • 3. místo Justýna Čepelová, 2B - 66 bodů

Klokánek: 

 • 1. místo  Foukal Marek, 5.B - 116 bodů
 • 2. místo  Kůta Antonín, 4.A - 98 bodů
 • 3. místo Kirchner  Zoe, 4. - 93 bodů

Benjamín:

 • 1. místo  Černý Matěj, 7.A - 88 bodů
 • 2. místo  Zakouřil Borek, 7.B - 70 bodů
 • 3. místo Gajdoš Matyáš, 7.A - 63 bodů

Kadet:

 • 1. místo  Gaňa Jaromír, 9.A - 93 bodů
 • 2. místo  Petruch Nick, 9.B - 85 bodů
 • 3. místo Šejnoha Martin, 8.A - 83 bodů

 

Všem žákům školy děkujeme a gratulujeme k dosaženým výsledkům.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.