Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Máme doma předškoláka

Máme doma předškoláka

Dobrý den,

zveme vás i rodiče vašich žáků na první setkání Kavárny pro rodiče, kde bude naším hostem Mgr. Martina Melíšková, speciální pedagog, s níž probereme témata týkající se školní zralosti budoucích prvňáčků, zápisu do školy, odkladu školní docházky nebo otázku primární prevence vývojových poruch učení v předškolním věku. Těšíme se s vámi na viděnou 14.11. 2019 od 17 hodin v prvním patře Kina Varšava, kde pro vás bude přichystáno drobné občerstvení a dvě hodinky intenzivní diskuze, prostor pro vaše dotazy.

Vstup je zdarma prostřednictvím registrace na kavarny.mapliberecko@gmail.com

Akce kavárna pro rodiče je realizována z projektu Místní akční plán pro vzdělávání na Liberecku II. Smyslem aktivity je umožnit rodičům odbornou diskuzi s odborníky v oboru pro podporu procesu vzdělávání, výchovy a učení.

V příloze je vložen plakát akce Máme doma předškoláka 1. kavárna pro rodiče.Dokumenty ke stažení
Máme doma předškoláka - plakát Neznámý typ souboru 1721.5 kB Stáhnout