Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Lesní má talent

Lesní má talent

Současná doba není jednoduchá, ale parlament ZŠ Lesní nic nezastaví.

Rozhodli jsme se zorganizovat talentovou soutěž, která kvůli podmínkám byla přesunuta do online podoby. Zajímá vás, co za talenty na škole máme? Znáte někoho, kdo se účastnil? Chcete-li podpořit své favority, tak neváhejte a hlasujte!

Hlasovat můžete ve třech kategoriích: učitelé, hudba a dovednosti.

Každý like se počítá, a to doslova! Počet hlasů totiž určuje počet liků u videa. O vítězích jednotlivých kategorií rozhodne počet hlasů a závěrečné posouzení porotou, složenou ze zástupců žákovského parlamentu.

Hlasovat můžete do pondělí 31.5.2021.

Odkaz na soutěžní videa

Přejeme hodně štěstí uchazečům a co nejvíce hlasujících.

 

Parlament ZŠ Lesní

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.