Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Klima školy - elektronický dotazník pro rodiče

Klima školy - elektronický dotazník pro rodiče

Vážení rodiče,

ve snaze o rozvoj vhodného prostředí a atmosféry v naší škole si Vás dovolujeme požádat o vyplnění zpětnovazebního dotazníku. Na webu www.proskoly.cz je připraven elektronický dotazník nazvaný "Klima školy".

Vaše zpětná vazba je pro nás nepostradatelná. Pomůže nám nejen identifikovat oblasti, které si žádají zlepšení, ale také ocenit to, co již ve škole funguje dobře. Věříme, že společně můžeme naši školu udělat pro Vaše děti ještě lepším místem.

Přihlašovací údaje do dotazníku Vám individuálně předají třídní učitelé. Budeme rádi, pokud zvládnete dotazník vyplnit nejpozději do pátku 5. dubna 2024.

Níže v příloze Vám nabízíme podrobný návod na ovládání aplikace.

Děkujeme za Vaši podporu a spolupráci při zlepšování naší školy.

Klima školy - návod pro rodiče
PDF soubor
462.3 kB

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.