Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Kavárna pro rodiče - Profesní příprava

Kavárna pro rodiče - Profesní příprava

Vážení rodiče,

dovolte mi, abych vás pozval na rodičovskou kavárnu s tématem „Předmět Profesní příprava“, kde se dozvíte podrobnosti o předmětu, který je specifický pro devátý roční ZŠ Lesní. Kavárna se bude konat v jazykové učebně v 1. patře hlavní budovy v pondělí 18. 10. od 16:30 hod.

Budu se na vás těšit.

S pozdravem Mgr. Ondřej Pražák

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.