Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
K zápisu do 1. tříd

K zápisu do 1. tříd

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

děkujeme vám za zájem přihlásit své dítě ke školní docházce na ZŠ Lesní. Ke dni zápisu 22.4. jsme obdrželi celkem 73 žádostí o přijetí. Podle předběžných výsledků zápisu můžeme garantovat přijetí všech uchazečů ze spádového obvodu naší školy. Prosíme o trpělivost, jelikož průběh přijetí budoucích žáků podléhá správnímu řízení. Rozhodnutí o přijetí a o odkladu školní docházky vyhotovíme v nejbližších dnech. Abychom proces přijímání prvňáčků urychlili, můžeme vás individuálně telefonicky v nejbližších dnech kontaktovat. V případě jakéhokoli dotazu se prosím obraťte na ředitele školy.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.