Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
K zápisu do 1. tříd

K zápisu do 1. tříd

Vážení rodiče,

za současného stavu Vám k zápisu do budoucích 1. tříd můžeme poskytnout jen dílčí informace.

Zápis budoucích prvňáčků proběhne prostřednictvím elektronického portálu města https://zapisyzs.liberec.cz/. V době od 29. března do 21. dubna je třeba, aby zákonný zástupce dítěte vyplnil na uvedeném portále el. žádost o přijetí. Zda bude v souladu s nastavenými opatřeními možná osobní přítomnost dětí a jejich rodičů u zápisu ve škole, není zatím jasné. V krajním případě zápis proběhne stejně jako v minulém roce pouze elektronicky.

Vzhledem k tomu, že se situace ve školství často mění, doporučujeme informace na portálu Zápis do ZŠ sledovat. Děkujeme za pochopení.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.