Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
K zápisu do 1. tříd - seznam přijatých uchazečů

K zápisu do 1. tříd - seznam přijatých uchazečů

Vážení rodiče,

rozhodnutí o přijetí či nepřijetí uchazečů do budoucích 1. tříd bylo pro nás letos náročnější. Zájem o přijetí do naší školy vysoko převyšoval naše kapacitní možnosti. Jen ze spádové oblasti se o přijetí do 1. ročníku ucházelo 72 žadatelů. S radostí Vám můžeme oznámit, že po vyřešení došlých žádostí o odklad povinné školní docházky a po přijetí některých našich spádových uchazečů na jiné, rodiči preferované školy, dokážeme vyhovět žádostem o přijetí všech našich spádových uchazečů.

Abychom mohli všem žádostem ze spádové oblasti vyhovět, navýšili jsme původní maximální kapacitu na celkový počet 54 míst.

Níže v příloze uvádíme seznam přijatých žáků do budoucích 1. tříd. Rozhodnutí o přijetí dítěte si mohou zákonní zástupci vyzvednout v kanceláři školy od pondělí 6. května do středy 15. května 2024 v době od 7:30 do 15:00 hod. Upozorňujeme, že na dny 9. května a 10. května vyhlašuje ředitelství školy dny ředitelského volna. Škola bude po oba dny pro veřejnost uzavřena.

Všechny zákonné zástupce přijatých budoucích prvňáčků zveme na informační schůzku, která se bude v areálu školy konat ve čtvrtek 13. června od 16:00 hodin.

Seznam přijatých žáků do budoucích 1. tříd
PDF soubor
143.6 kB

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.