K obnovení prezenční výuky v 1. a ve 2. ročníku

Vážení rodiče,

od středy 18.11. přejdou žáci tříd 1. a 2. ročníku, dle pokynů MŠMT, z distanční výuky na výuku prezenční. Žáci se vrátí do školy za těchto podmínek:

1. Ve všech prostorách školy musí mít děti nasazené roušky, bohužel i při výuce.
  2. Každý den se žáci učí 4 hodiny od 8:10 do 11:50 h.
  3. Ruší se výuka Tv, Hv a hodiny dělené výuky. Angličtině se bude učit celá třída se třídní učitelkou.
  4. Režim přestávek nastavíme tak, aby se žáci nesetkávali se žáky z ostatních tříd.
  5. Zvýšíme frekvenci větrání a s ohledem na počasí zařadíme i pobyt dětí venku.
  6. V odděleních ŠD zůstanou pouze děti z dané třídy.
  7. Ranní družinu nebudeme s ohledem na podmínky dané MŠMT provozovat.
  8. Žáci mohou od 7:30 přicházet rovnou do svých tříd.
  9. Rodiče do školy nevstupují.
  10. Stravování bude zajištěno. Na obědy budou třídy odcházet ve stanovených časech.

S přáním pevného zdraví

Za vedení školy

Jiří Dvořák, ředitel

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.