Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Informační schůzka pro rodiče žáků budoucích 1. tříd

Informační schůzka pro rodiče žáků budoucích 1. tříd

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

srdečně Vás zveme na informační schůzku pro rodiče žáků budoucích 1. tříd, která se bude konat ve čtvrtek 22. června od 16:00 hod. v areálu naší školy. Z organizačních důvodů jsme nuceni udělat změnu v původně plánovaném termínu, s nímž jsme Vás seznamovali při převzetí rozhodnutí o přijetí. Za změnu termínu se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Během schůzky Vám budou představeny budoucí třídní učitelky a vychovatelky školní družiny, které se budou starat o Vaše děti v průběhu školního roku. Dále Vám budou předány důležité informace o chodu školy, začátku školního roku, pomůckách do 1. třídy atd. V závěru schůzky budete mít možnost nahlédnout do budoucích kmenových učeben prvňáčků a seznámit se s dalšími prostory, které Vaše děti budou využívat.

Těšíme se na Vás!

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.