Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Všeobecné informace:
Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 10 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví, zaměstnanci uvedení v § 115 odst. 1 a další zaměstnanci v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, sociální pracovníci zařazení k výkonu sociální práce na krajských a obecních úřadech podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, sociální pracovníci a další odborní pracovníci vykonávající činnosti podle zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů, příslušníky ozbrojených sil nebo pedagogickými anebo nepedagogickými pracovníky určené školy nebo školského zařízení, a to bez ohledu na to, zda jsou tyto děti dětmi nebo žáky určené školy nebo školského zařízení.

Liberecký kraj určil pro město Liberec tuto základní školu:
Základní škola a Mateřská škola Barvířská, Liberec, příspěvková organizace

Provoz školy:
Péče je zajištěna od pondělí do pátku v době od 6:00 do 20:00 hod. Časový rozsah může být v mimořádných případech odlišný v závislosti na potřebách zaměstnanců/příslušníků tak, aby mohli vykonávat své povolání.

Příchod dětí:
Rodiče své děti přivádějí do budovy školní jídelny v ul. Proboštská (zelená budova vlevo od hlavní budovy ZŠ Barvířská), vstoupí hlavním vchodem a sejdou po schodech do suterénu (vstup bude označen).

S sebou:
2 svačiny, vlastní láhev na pití, přezůvky, vhodné oblečení (i na ven). Prosíme rodiče, aby všechny věci měly děti řádně označené.

Stravování (oběd) zajišťuje firma Gastron.

Prosíme rodiče, kteří tuto péči využijí, aby nás předem kontaktovali na tel. č. 485 108 790 nebo 724 577 362 (7:00 - 15:30).

Kontakt na pracovnice školy: 778 761 347 (telefon v provozu od 6:00 do 20:00 hod.)
(14.-23.10. - omlouvání dětí, další informace…).

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.