I děti chtějí pomoci

Vážení rodiče a přátelé školy,

obracíme se na Vás s akcí „I děti chtějí pomoci“.

Zoologické zahrady, a to i naše liberecká, se kterou dlouhodobě spolupracujeme, se v současné době potýkají s velkým nedostatkem financí. Ani dětem to není jedno, a proto žák naší školy vytvořil únikovou hru na téma Zoo Liberec. Vy si ji můžete (ideálně i s dětmi jako celá rodina) zahrát a pokud by to bylo možné, a budeme za to moc rádi, přispět pak jakoukoli částkou na účet Zoo Liberec.

Hra je dílem žáka sedmé třídy, tak prosím drobné chybky a nepřesnosti tolerujte.

Radka Přibilová a Štěpán Mašík (VII.C)

Odkaz na hru: Klikněte pro spuštění hry

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.