Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Hledáme nové zaměstnance

Hledáme nové zaměstnance

Do kolektivu zaměstnanců naší školy přijmeme pomocnou pracovní sílu do kuchyně. Nástup možný od října 2021.

Zájemce o pracovní pozici žádáme o zaslání životopisu paní Miroslavě Drozdové, vedoucí naší školní stravovny, na adresu miroslava.drozdova@zslesni.cz.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.