Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Harmonizační výšlap, den první a druhý: Smrk a Ještěd

Harmonizační výšlap, den první a druhý: Smrk a Ještěd

Chodily jsme po skupinkách. Já jsem šla s Niky a sem tam nás dohnal Míša P. Když jsme měly zhruba tři čtvrtiny cesty za sebou, Niky šlápla do bahna (celý zbytek k rozhledně jsem měla záchvat smíchu). Když jsem došli na vrchol Smrku, byli jsme unavení a mokří. Na rozhlednu jsme nešla, protože se bojím výšek. Ale ono ani nebylo nic vidět, protože mlha byla všude kolem nás.

Markéta 


Harmonizační výšlap, den druhý: Ještěd

Byla dost mlha a zima, ale díky pohybu nám bylo dobře. Na Pláních jsme si dali menší pauzu. Koupili jsme si něco malého k jídlu a pití. Moc toho výběru nebylo, ale alespoň křupky se koupit daly. Dál jsme šli lesní cestou, kterou doprovázel krásný výhled, protože se objevilo slunce a mlha postupně zmizela. Když jsme došli k asfaltové silnici pod horou, byl Ještěd hezky vidět. Tam jsme si pak dali výborný oběd a pomalu jsme se vrátili domů.

Kristýna