Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Reportážní fotky - Harmonizační dny

Reportážní fotky - Harmonizační dny

Tak jako každý rok, i letos jsme absolvovali harmonizační dny. Letos trochu v jiném duch (nespali jsme), protože nás za chvilku čeká cyklokurz, kde si to jiste (to společné nocování užijeme). Ale i letos jsme se vyřádili. Ve čtvrtek jsme si pěkně zastříleli na paintballu, nekteří více odvážněji, někteří méně, ale bylo to fajn a adrenalinu také plno. Odpo jsme se vykoupali na Kačáku, poté hurá do školy na hřiště a společne s "Ačkem! jsme pogrilovali klobásky a hermelíny, pokecali, zaskákali na trampolíne a zahráli fotbal. V pátek jsme vyrazili na adventure golf, kde jsme proti sobě bojovali v týmech a poté luštily pohádkovou a zeměpisnou stezku. I beze spaní jsme spolu strávili 2 příjemné dny.