Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Fond pomoci dětem z Ukrajiny

Fond pomoci dětem z Ukrajiny

Vážení rodiče,

k 1. září nastoupí na naši školu přes dvacet ukrajinských žáků. Jde o děti, jejichž rodiny unikly před válkou. Vesměs všechny známe, protože na naší škole absolvovaly adaptační pobyt v uplynulém školním roce. S těmito dětmi máme pozitivní zkušenost, a proto bychom jim rádi pomohli.

V několika rodinách je finanční situace zoufalá. Díky vaší finanční podpoře jsme děti v minulém roce podpořili. Na státní podporu stravování ve školní jídelně již od září nedosáhnou. Někteří budou mít problém se zajištěním školních potřeb.

Proto si dovoluje vás opětovně požádat, zda byste vy, kdo můžete, jakoukoli částkou přispěli do „Fondu Ukrajina“ zřízeného při našem SRPŠ, číslo účtu: 305627453/0300 (ČSOB).

Předem všem dárcům děkujeme.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.