EDUCA WEEK Liberec

Vzdělávací veletrh Educa Week Liberec nabídne ve dnech 10. - 16. října týden pestrého programu. Jsme velmi pyšní, že ve spolupráci s Národním pedagogickým institutem a Home Credit Arénou proběhne v pondělí 10. října konference EDUCA – DIGITÁLNÍ rEVOLUCE právě v naší škole.

V průběhu dne navštíví naši školu několik stovek pedagogických zaměstnanců z celé republiky, kteří pod dohledem desítek významných lektorů v oblasti IT absolvují praktickými workshopy.

Tato akce navazuje na Festival dobrých pedagogických nápadů, který naše škola organizovala pro pedagogické zaměstnance libereckých základních škol v předešlých letech.

Z důvodu konání akce v naší škole vyhlašuje ředitel školy na pondělí 10. října ředitelské volno. Školní družina bude pro zájemce v provozu.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.