Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Důležitá informace pro rodiče: STRAVOVÁNÍ

Důležitá informace pro rodiče: STRAVOVÁNÍ

Vážení rodiče,

ve snaze vám alespoň částečně ulehčit současnou nelehkou situaci jsme se rozhodli od pondělí 8.března obnovit provoz stravování. Zajištění této služby za stávajících podmínek je podmíněno následujícími opatřeními:

  • výdej stravy bude probíhat denně v době 11:15 – 12:30 pouze do jídlonosičů
  • přihlášení strávníků je třeba učinit v systému Strava.cz do pátku do 14. hodiny, příp. e-mailem vedoucí školní stravovny Miroslavě Drozdové (miroslava.drozdova@zslesni.cz) nejpozději do neděle do 18:00
  • s ohledem na zajištění surovin preferujeme pravidelný odběr obědů
  • z ekonomických důvodů při tomto způsobu vaření a cenách surovin jsme nuceni dočasně navýšit cenu stravného: žáci 1. st. 32,- Kč, žáci 2. st. 34,- Kč a žáci nad 15 let 37,-Kč
  • pokud by měl zájem o odběr oběda cizí strávník, je možné za cenu 62,- Kč
  • zálohy na stravné není nutné navyšovat, pouze prosíme, abyste sledovali výši konta na vašem stravovacím účtu
  • ve škole je nutno dodržovat hygienická pravidla: dezinfekce rukou při příchodu, respirátor, dvoumetrové rozestupy
  • není možné, aby do školy vstupovali lidé v karanténě

Věříme, že i přes složitost nastavených podmínek bude pro vás nabídnutá služba výhodná. Máme zájem vyhovět co největšímu počtu zájemců z řad žáků, zaměstnanců školy i cizích strávníků.

S případnými dotazy se obracejte na vedoucí stravovny Miroslavu Drozdovou: 733 712 215.

vedení školy

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.