Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Dny ředitelského volna

Dny ředitelského volna

Milí rodiče a zákonní zástupci,

rádi bychom vás informovali, že ředitelství školy vyhlašuje z důvodu dalšího vzdělávání našich pedagogických pracovníků na čtvrtek 9. a pátek 10. května 2024 dny ředitelského volna.

Školní družina bude po oba dny pro zájemce v provozu. Žádáme rodiče, aby své děti přihlásili do družiny předem, pokud tak ještě neučinili.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.