Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Cyklistický kurz

Cyklistický kurz

K osmému ročníku už po dlouhá léta patří cyklistický kurz. Letos však byl poprvé v září a ne až v květnu. Odpadlo tím kouzlo jarních Jizerských hor, ale přišlo kouzlo podzimních Jizerských hor, což má také svou neopakovatelnou atmosféru. Kurz byl především cyklistický a po týdnu na kole a desítkách kilometrů v sedle se mnoho z nás s kolem doslova sžilo :-) A hlavně byl vidět velký pokrok v jízdě a většina z nás si to užívala, např. singltrack byl pro mnohé parádním zážitkem. Počasí nám naštěstí přálo a také dotvořilo krásný bedřichovský týden. Krom kola jsme se také prověřili v orientačním běhu a už všichni víme, jak lehké je se ztratit a jak obtížné se zase najít :-) Cyklisťák jsme si parádně užili a až na pár menších úrazů i ve zdraví, což je také důkaz toho, že jsme to všichni vzali za správný konec;)