Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

České Švýcarsko - úterý

České Švýcarsko - úterý

Po vydatném spánku jsme se probudili do slunečného dne. V jídelně na nás čekala snídaně formou bohatých švédských stolů. Pochutnali jsme si. Ranní úklid pokojů proběhl po loňské zkušenosti výborně. Ve všech pokojích zavládlo po hodnocení nadšení. Každý pokoj získal deset bodů.

Dopoledne jsme ještě jednou zdolali Pravčickou bránu. Tentokráte tu malou dřevěnou na nedalekém dětském hřišti, kde jsme si chvilku pohráli.

Odpoledne jsme se přes Divokou a Edmundovu soutěsku vydali do Hřenska. Stánky vietnamských prodejců jsme vzali útokem. Obchod se smíšeným zbožím se po našem příchodu otřásl v základech a my nakoupili další zásoby sladkostí a plyšáků.

Za celý den jsme ušli dalších 15 km. Děti jsou skvělé, celou cestu zvládli výborně. Únava? Je. Ale krátké večerní párty na pokojích jsou prý zase v plánu. :-)