Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Celoškolní jarmark

Celoškolní jarmark

Milí žáci, rodiče, babičky, dědečkové a přátelé z okolí,

rádi bychom vás pozvali na celoškolní jarmark, který se bude konat ve čtvrtek 1. června od 9:00 do 14:00 hodin v areálu Základní školy Liberec, Lesní 575/12.

Na jarmarku si budete moci prohlédnout a zakoupit různé výrobky a výtvory našich žáků, které připravili ve svých třídách nebo ve spolupráci se svými rodiči. Na pódiu se budou střídat třídní vystoupení s hudbou, zpěvem, tancem a divadlem. Bude také možnost občerstvit se v kavárně nebo u grilu.

Jarmark je pro nás příležitostí ukázat vám, co jsme se naučili a jak se bavíme ve škole. Těšíme se na vaši návštěvu a podporu!

Za kolektiv zaměstnanců školy Jiří Dvořák

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.