Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Celoškolní jarmark

Celoškolní jarmark

Vážení rodiče, milí žáci, přátelé,

děkujeme vám všem, kdo jste se jakkoli podíleli na přípravě a realizaci našeho celoškolního jarmarku. Měli jsme štěstí na počasí a prožili jsme úžasný den plný skvělých zážitků.

 

Vážíme si Vaší spolupráce a již nyní se těšíme na další ročník.

 

 

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.