Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Bílý Potok - úterý

Bílý Potok - úterý

Dnes nám ani moc nevadilo, že celé dopoledne propršelo, protože jsme tento čas měli vyhrazený na výuku. Připomněli jsme si učivo o souvětích, naučili jsme se vypočítat aritmetický průměr, seznámili jsme se se státy východní Evropy a aspoň trochu jsme pronikli do tajů spalovacích motorů. Odpoledne se již počasí umoudřilo a mohli jsme tak vyrazit na další menší túru. Tentokrát jsme vylezli na Kočičí kameny, kde se většina z nás kochala výhledem do okolí a kolem Hubertky jsme se opět pomalu vrátili zpět Bílým Potokem až  do našeho nynějšího působiště. Večer jsme si v rámci soutěže ověřili, co si z dnešního dopoledne pamatujeme a co si budeme muset ještě procvičit. Protože nás zítra čeká nejnáročnější den - výstup na Smrk, musíme rychle do postelí, aby naše tělíčka zítřejší námahu zvládla bez větších problémů.