Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Besídka - Spaní ve škole

Besídka - Spaní ve škole

Ve čtvrtek 11.12 jsme se sešli v šest večer před školou. Pak jsme šli všichni do školy, začli jsme si pouštět písničky a celkově jsme blbli. Okolo sedmé nám přijela pizza u té jsme si rozdali dárečky. Pak jsi každý vzal číslo a vylosoval si dárek, některé dárky byly opravdu zajímavé, např. Janča dostala toaletní papír :D. Když nám odlehlo žačali jsme hrát hry třeba Twister a jednu zvláštní aktivitu, kdy jsme poslepu osahávali cizí nohy a měli jsme uhádnou kdo to je. Až jsme dohráli připravili jsme si "postele" nebo spíše žíněnky se spacáky. Někteří se pevlékli do sportovního a šli do tělocvičny, ti ostatní zůstali vě třídě a koukali se na filmy. V tělocvičně jsme byli asi od jedenácti do jedné ráno, hráli jsme floorball, football a spoustu dalších. Někdo se vysprchoval a někteří idividua se převlékli rovnou do pyžama :D. Koukali jsme se nafilmy a u toho si povídali. Spousta z nás vůbec neusla byla vzhůru až do doby, kdy jsme měli vstávat. Při úklidu jsme překonali náš osobní rekord v úklízení žíněnek a celé třídy. V sedm ráno jsme už museli opustit školu. Všem se "spaní" líbilo a komu ne, neřekl to nahlas. Elík & Vejík