Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Aktuální zprávy ze školy

Aktuální zprávy ze školy

Milí rodiče a žáci,

blíží se konec prázdnin a začátek nového školního roku. Těšíme se na vás a doufáme, že jste si užili léto a nabrali dostatek energie a elánu do dalšího učení.

Jak jste si možná v předešlém článku Stavební úpravy ve škole všimli, celé léto ve škole probíhají stavební úpravy, které mají za cíl zlepšit kvalitu prostředí pro vzdělávání. Vedle rekonstrukce dívčích i chlapeckých toalet a kompletní rekonstrukce šaten u tělocvičny byla v tomto týdnu zahájena také rozsáhlá rekonstrukce kotelny.

Vzhledem k tomu, že stavební práce budou pokračovat i po začátku školního roku, žádáme vás o dodržování bezpečnostních pravidel a opatrnost při pohybu po školním areálu. Prosíme vás, abyste se vyhýbali místům, kde probíhají stavební práce, a respektovali značení a pokyny všech zaměstnanců školy i pracovníků stavebních firem. Zvlášť upozorňujeme na zákaz chození do areálu školy vjezdem pro automobily.

Vedle stavebních úprav a omezení s tím souvisejících se v posledních dnech potýkáme s další nepříjemností, která narušila naše přípravy na začátek školního roku. Minulý čtvrtek zasáhla Liberec silná bouřka, která způsobila zatečení vody do šaten v hlavní budově. Situaci ještě zhoršila havárie na chlapeckých toaletách. Jejím následkem byly ve škole vyplaveny prostory chodeb a velké množství vody zateklo do již dříve vodou zasažených šaten v hlavní budově. Děkujeme našim uklízečkám a všem dalším zaměstnancům a pracovníkům externích dodavatelů za jejich nasazení a úsilí při odstraňování následků této nehody a vzniklých škod.

V souvislosti s touto situací vás musíme upozornit na to, že minimálně v několika prvních týdnech školního roku nebudou funkční šatny v hlavní budově. Všechny ostatní prostory budou k výuce našich žáků připraveny.

Děkujeme za pochopení vzniklé situace.

Vedení školy

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.