Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
After party po jarmarku

After party po jarmarku

Vážení rodiče, prarodiče, přátelé,

rádi bychom vás pozvali na After party, která se uskuteční ve čtvrtek 1. června od 17:30 v areálu naší školy. Po skončení jarmarku se můžete připojit k zábavě a poslechnout si koncert skupiny Každej pes, jiná ves, která zahraje své známé i nové písně. Pokud budete mít chuť, můžete si také zatančit na jejich rytmickou hudbu.

Samozřejmostí je také nabídka občerstvení z grilu a nápojů z našeho baru, kde na vás bude čekat příjemná obsluha.

After party je skvělá příležitost pro zábavu, relaxaci a setkání s ostatními rodiči a učiteli. Budeme se na vás těšit!

vedení školy

 

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.