Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Adventní trhy v Lesní

Adventní trhy v Lesní

Vážení rodiče, prarodiče, přátelé z blízkého i širokého okolí,

srdečně Vás zveme na Adventní trhy v Lesní, které se budou konat již ve čtvrtek 30. listopadu od 15:00 do 18:00 hodin.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.