Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

12. 3. Tajný výlet

12. 3. Tajný výlet

Při našem Tajném výletu, který byl za odměnu za plnění všech úkolů a činností během školního roku, jsme se vydali za kouzlením a čarováním na tajemné místo. Jeli jsme autobusem zaplaceným z jarmarkového výdělku a dojeli jsme do Bedřichova na Maliník. Odtud jsme šli pěšky po Vládní až ke Školce na Vládní. Zde jsme se vydali lesem na tajemné místo. Hledali jsme a našli jsme toto tajemné místo s pozoruhodnou skálou nazvanou Viklan. Nebezpečné čarování všichni šikovní kouzelníci zvládli báječně se sebekontrolou a sebeovládáním. Na všechny kouzelníky dohlížela a fotografovala naše paní vychovatelka Vlasta Suchlová. Cestou jsme si zahráli schovávací hry a na závěr se děti nasvačily a pohrály si na posečené louce. Zpátky do školy jsme opět přijeli autobusem z Maliníku na zastávku Horská. Tajný výlet se nám vydařil. Podívejte se, jak jsme odvážní.