Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

" LYŽÁK " - 22. - 28. 2.

V sobotu jsme společně se 7. A a s vyučujícími TV - pí Pavelčákovou, Přibilovou a panem Pražákem odjeli v 9:00 směr Vysoké nad Jizerou do penzionu Aktiv, který byl blízko sjezdovek Šachty a Větrov. První hluboký zážitek jsme měli ze schůzky s majitelkou penzionu, která rozpřáhla ruce a řekla: vše co vidíte, na čem sedíte, patří mně. A pokud to poničíte, řídím se Starým zákonem  "Oko za oko, zub za zub". A vypadala, že to myslí vážně. Naštěstí vše, co jsme za ten týden prožili nám první dojem VYLEPŠILO. Rozdělili jsme se do pokojů a poobědvali. Chviličku odpočinek a hajdy na "krátkou"- 10 km procházku.

Dny ubíhaly podobně - bylo hezky, lyžovalo se dopoledne i po obědě, 5 běžkařů (ke kterým každý den přicházeli další a další marodi) nemělo sníh a tak chodili na výlety... no a po večeři nám naši úžasní kantoři připravili báječný program plný her, soutěží, scének, povídali si s námi a v noci nás hlídali :-)

Ve čtvrtek byly závody a tady jsou některé z výsledků : lyže Kačka Hálová 2. místo, Marek Gebouský 1. místo a Ondra Blažek 2. místo. Na snowbordu byla z holek nejlepší Denisa Tischerová. Blahopřejeme.

V pátek jsme už nelyžovali, zabalili a šli do muzea ve Vysokém (historie lyží). A taky tam byl hezký betlém. Domů jsme se vrátili kolem poledne.

A nesmíme zapomenout na naše 4 spolužáky, kteří s námi nejeli - Kubu, Aničky a Marušku. Taky si to užívali. Moc se neučili, sem-tam pomáhali paní učitelce Kubátové nebo Bielikové.

A na závěr vzkaz od učitelů : BYLI JSME PRÝ VÝBORNÍ A POHODOVÍ.