Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

III. B

III. B

Naše třída v minulých letech

I. B II. B


Dokumenty ke stažení
září 2016 PDF soubor 469.4 kB Stáhnout
říjen 2016 PDF soubor 515.1 kB Stáhnout
listopad 2016 PDF soubor 345.8 kB Stáhnout
prosinec 2016 PDF soubor 599.5 kB Stáhnout
leden 2017 PDF soubor 361.7 kB Stáhnout
únor 2017 PDF soubor 478.9 kB Stáhnout
březen 2017 PDF soubor 582.8 kB Stáhnout
duben 2017 PDF soubor 486 kB Stáhnout
květen 2017 PDF soubor 693.8 kB Stáhnout
červen 2017 PDF soubor 475 kB Stáhnout

Lanový park Bedřichov

III. B

Počasí nám přálo, nálada byla dobrá, osvěžili jsme se v bazénu, někteří překonali sami sebe a ve finále sladká tečka. Co víc si přát...

Veletrh dětské knihy

III. B

Všichni se těšili na autogramiádu J. Žáčka. Bohužel, organizátoři akce nebyli dost pružní, prostor pro akci byl nevhodný, časově se na všechny děti nedostalo. Dalším program, který jsme si objednali, Staré pověsti české, dopadl podobně. Ale i tak jsme si užili hezké páteční dopoledne s knihami a pohádkou.

Jarmark

III. B

Jak se nám jarmark povedl? Výtečně!

Ostatně, posuďte sami.

Pobyt v přírodě - hotel Ort - 3.den

III. B

Dnes nás čekají vědomostní soutěže, hry v přírodě, pohár a těšení se na maminky - kupodivu hlavně kluci. Tak ještě pár fotek ze včerejška a ahoj ve čtyři....

Pobyt v přírodě - hotel Ort - 2.den

III. B

Po vydatné snídani jsme se vydali směrem hrad Kost, kde nás čekal program plný překvapení a zábavy. Děti si prohlédly dravé ptáky, zastřílely si z kuše, závodily v hodu sekerkou, přetahovaly se lanem a zhlédly divadelní představení. Závěrečnou tečkou byla poutavá prohlídka samotného hradu. Cesta zpátky vedla údolím Plakánku a pohádkovou vesničkou Vesec. Po večeři měly děti čas na fotbal a jiné sportovní aktivity. Samozřejmě došlo i na táborák. Po večerce spali všichni jako miminka.

Pobyt v přírodě - hotel Ort

III. B

Den první utekl jako voda. Cesta vlakem byla plynulá, rychlá, takže jsme byli na místě lehce po desáté. Ubytovali jsme se, najedli a vydali se dobýt lovecký zámek Humprecht. Průvodce nás svým výkladem zaujal, my ho udolali svými otázkami a celí lační jsme spěchali na vyhlídku, abychom se kochali okolní krajinou a hlídali si čepice před nenechavým větrem. Pak jsme si prohlédli Sobotku, nakoupili v cukrárně a spěchali na večeři. Večerní hry v přírodě děti konečně zmohly a už všichni, kromě mě a Vlastičky, spí jak dudci.

Školní pozemek

III. B

V pondělí a v úterý jsme měli projektové vyučování na našem ekologickém pozemku. A vůbec to nebylo špatné.

Projektový den - Pražský hrad

III. B

V Praze je blaze....

Trampoliny

III. B

V den suplování rodičů jsme se vypravili zaskotačit si na trampolinách. Děti se rozcvičily a celé nedočkavé se vrhly na výcvik. Všichni byli ukáznění a akci si užili. Za sportovní den děkujeme paní Patrmanové, Brücklerové a ponejvíc panu Patrmanovi, který se dětem trpělivě věnoval.

Advent

Začátkem adventního období se děti druhého a třetího ročníku scházejí v hudebně, aby si připomněly, co Advent znamená a k čemu nás vybízí. Již za sebou máme tři adventní neděle, týden míru, víry a lásky. Příští týden bude týden naděje. A k tomu všemu patří samozřejmě zpěv koled.

Lidské tělo

III. B

Lidské tělo nás zajímá.

Výtvarná výchova

III. B

Kreslení portrétu - poznáte nás?

Divadelní představení

III. B

Divadelní představení Komáři se ženili

Život dříve a dnes

Výstava vynálezů - Fórum