Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Aktuality

Úprava ceny stravného v naší stravovně

Aktuality

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás v dostatečném předstihu upozornit, že k 1. 9. 2017 zvyšujeme dle níže uvedené tabulky ceny školních obědů.

Biofeedback v naší škole

Aktuality

CO JE EEG BIOFEEDBACK?

  • Zrcadlo pro mozek, díky němuž jsme schopni vidět, jak náš mozek funguje

Předávání certifikátů programu Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu

Aktuality

Ve čtvrtek 29. června se v Obřadní síni liberecké radnice konalo slavnostní předávání certifikátů a odznaků žákům, kteří splnili bronzovou úroveň programu Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE).

Lesní byla zase úspěšná!

Aktuality

Tentokrát v projektu Post Bellum Příběhy našich sousedů, do kterého se zapojily žákyně 8. B Áďa Kosťová a Anežka Urbanová.

Informace pro rodiče žáků budoucích 1. tříd

Aktuality

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

dovolujeme si vás informovat o úhradách stravného.

Jarmark se vydařil

Aktuality

Marně hledám v historii školy, jak dlouho trvá tradice našich školních jarmarků. Vím ale určitě, že jsme byli na Liberecku první školou, která tyto akce začala pořádat. V něčem je podobnost, ale každý jarmark je jiný, originální.

Pomáháme Světlušce

Aktuality

Ve středu 17. května uspořádali členové školního parlamentu charitativní Odpoledne pro Světlušku.

Seznam přijatých žáků do 1. tříd pro školní rok 2017/2018

Aktuality

Vážení rodiče,

níže v příloze uvádíme seznam přijatých žáků do 1. tříd pro školní rok 2017/2018.

Přihlášení do programu Dofe

Aktuality

Vážení rodiče,
dovolujeme si Vás pozvat na informativní schůzku k projektu, do něhož se mohou zapojit Vaše děti. V minulých dnech jsem žáky obecně seznámil o podstatě mezinárodní ceny a měli možnost diskutovat s ambasadorem programu.

Nabídka letních příměstských táborů při ZŠ Lesní

Aktuality

Vážení rodiče,

již třetím rokem po sobě nabízíme Vašim dětem možnost navštěvovat letní příměstský tábor při naší škole. Pro letošní léto Vám nabízíme sedm tematicky zaměřených kurzů. Veškeré podrobnosti naleznete zde v odkazu.

Rodičovské kavárny na ZŠ Lesní

Aktuality

Vážení rodiče, prarodiče a přátelé školy,

jednou z letošních novinek, které pro vás škola připravuje, jsou „rodičovské kavárny“.

Elektronická žákovská do mobilu či tabletu

Aktuality

Od 1. října mohou žáci i jejich rodiče sledovat průběžnou klasifikaci, změny v rozvrhu a další informace v bezplatné instalaci Bakalářů pro OS Android.

Newsletter ZŠ Lesní

Aktuality

Newsletter je anglický termín pro elektronický zpravodaj. Jde o e-mailové zprávy, které jsou pravidelně zasílané přihlášeným odběratelům.

Na našich stránkách nabízíme všem zájemcům možnost se k odebírání zpráv zaregistrovat. Obsahem newsletterových e-mailů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznou zájemci na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.

Informační RSS kanál pro rodiče a žáky školy

Aktuality

Vážení rodiče, milí žáci,

pro snazší sledování nově zapsaných informací do Bakalářů, jako jsou známky, suplování a jiné zprávy, můžete nově použít RSS kanály.

RSS kanál nabízí uživatelům automatické zasílání zpráv o nově přidaných známkách, o zadaných domácích úkolech, o suplovaných hodinách či jiných zpráv.

V případě, že máte zájem aktivovat svůj osobní RSS kanál, postupujte dále podle návodu, jež nabízíme ke stažení níže v tabulce.