Jak začít?

Jak se zapojit do programu DofE na naší škole ZŠ Lesní? Jak začít s plněním programu?

Před vyplněním níže uvedených formulářů se důkladně seznamte s kritérii pro zapojení do programu (odkaz najdete zde) a pročtěte zároveò příklady dobré a špatné praxe!

Je nutné následně zvolené aktivity přesně specifikovat do dotazníku i přihlášky. Tvé návrhy budou následně konzultovány s tvým garantem.

Pro zapojení do programu musíte udělat tyto činnosti:

1) do 31. května 2017 vyplnit dotazník, který najdete zde,

2) vyplnit závaznou přihlášku do programu, najde zde v editovatelné podobě, nebo zde v podobě pdf - do 31. května 2017 je nutno odevzdat v kanceláři školy,

3) zaplatit 100,- Kč jako vstupní poplatek do programu, který platíte "Národní kanceláři programu DofE v ČR" - za vstupní poplatek obdržíte účastnickou knížku. Poplatek je nutné odevzdat společně s přihláškou do 31. května 2017 v kanceláři školy.

Pokud nesplníte níže uvedené pokyny, nebudete do programu přihlášeni!

Kdo nedodrží výše uvedené termíny nebude přihlášen do programu a nebude jej tak moci plnit.