Peče celá Lesní

Žákovský parlament připravil soutěž v pečení a do základního kola se přihlásilo 22 dvojic od 3. až do 9.tříd.

Soutěžící připravovali své výrobky doma a ve škole proběhlo hodnocení poroty, složené z pana ředitele Dvořáka a paní učitelek Müllerové a Bielikové. Porota posuzovala vzhled, chuť i náročnost přípravy a bylo to velmi těžké rozhodování, protože všichni soutěžící přinesli opravdu výborné dezerty.

8 nejlepších dvojic postoupilo do semifinále, ve kterém plnili soutěžící konkrétní úkol označený soutěžní terminologií "technická výzva". Malí pekaři a pekařky musí doma připravit kulatý koláč z kynutého těsta s tématikou školy Lesní. Koláč může být slaný i sladký a porota vybere 4 nejlepší dvojice.

Finále soutěže proběhne ve škole, kde budou soutěžící vyrábět roládu dle vlastního receptu, ale ve stanoveném čase.

Těšíme se na další skvělé dobroty, přejeme hodně štěstí našim soutěžícím a všem děkujeme za účast v soutěži.

Kdo jste nepostoupili, nebuďte zklamaní a pečte dál.

Peče celá Lesní - plakát
PDF soubor