Měsíční plány

květen 2014 PDF soubor 241 kB Stáhnout
červen 2014 PDF soubor 240.9 kB Stáhnout

Učení rodičů

Na den učitelů se na naší škole konala ojedinělá akce, která měla svojí premiéru. Do tříd přišli učit rodiče děti. Každý rodič si na jednu hodinu připravil zajímavé téma, třeba o svoji práci, nebo o zajímavé cestě po orientální zemi, které prezentoval naší třídě.  Touto cestou bych chtěl moc poděkovat paní Motshagen a odvážným pánům Hykovi, Chudobovi, Bernátovi a Buškovi. Všechny hodiny měli svoji kvalitu a myslím, že rodiče by se jako kantoři určitě uživili.

Ještě jednou děkuji za příjemný pátek. Ondra Pražák

Projektový den pohádkový les

VI. A

Podívejte se na scénky žáků šesté třídy, které připravili pro naše prvòáčky na začátku února v rámci projektového dne. Všechny videa můžete vidět zde.

Nová třída hotova

VI. A

Ředitelství školy, všechny děti a já děkujeme všem rodičům za finanční podporu při realizaci naší nové třídy.

Mikuláš, Anděl a Čert z VI. A u prvòáků

VI. A

Podívejte se jak vypadal Mikuláš, Čert a Anděl u pròáků. Foto Jirka P.

Šesťačky pomáhají prvòákům

VI. A

Podívejte se jak slečny z 6. A pomáhají našim žákům v prní třídě. Paní učitelka Polačková řekla: "Jsou prima a mně to pomůže, prvòáci je milují". Jen tak dál:o)

Sportovní den pro prvòáky

VI. A

V pondělí 14. 10. se konal historický první projektový den pro žáky šestého ročníku na druhém stupni.  Jednalo se o přípravu sportovního dne pro žáky prvních tříd, což je skoro něco přes 80 ratolestí.

Bikrosové naděje 6. A

VI. A

Jedno pondělí se ke mně do kabinetu dostavili žáci šestého ročníku, konkrétně Lukáš Bušek a Jirka Požický. Přinesli dva poháry se slovy „to jsme vyhráli o víkendu.“ Začal jsem se zajímat o to, kde vyhráli cenné trofeje, a dostalo se mi odpovědi, že se jednalo o Český pohár BMX a MTB, kategorie příchozí, a že se závody konaly v Bílině u Teplic. Lukáš obsadil čtvrté místo a Jirka se dokonce podíval na bednu, třetí místo. Zaradoval jsem se, v třídě 6. A rostou dvě bikrosové naděje pro Českou republiku. Kluci, držím palce do dalších závodů. Pamatujte, že nic nejde samo a samotný talent nestačí. K vítězstvím vede těžká a tvrdá práce na tréninku.

Harmonizační dny 2013

VI. A

Harmonizační dny se konaly již první týden školy. Odcházeli jsme v úterý 3. 10. za ošklivého, deštivého počasí z Lidových sadů směr Bedřichov, do penzionu Bílá vrána. „Pršivé“ počasí jsme si vybrali již první večer a tak po zbytek pobytu bylo krásně slunečno a i trochu teplo. Večer jsme dorazili na dobrou večeři a hned po ní následoval večerní program.