Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

IX. B

IX. B
Měsíční plány

Naše třída v minulých letech

 VIII. B
Dokumenty ke stažení
září 2013 PDF soubor 431.8 kB Stáhnout
říjen 2013 PDF soubor 279.5 kB Stáhnout
listopad 2013 PDF soubor 427.7 kB Stáhnout
prosinec 2013 PDF soubor 540.2 kB Stáhnout
leden 2014 PDF soubor 543.5 kB Stáhnout
únor 2014 PDF soubor 538 kB Stáhnout
březen 2014 PDF soubor 651.9 kB Stáhnout
duben 2014 PDF soubor 540.1 kB Stáhnout
květen 2014 PDF soubor 696.9 kB Stáhnout

Puťák

IX. B

V letošním roce se poprvé konal týdenní pobyt v přírodě - puťák. V krásné přírodě Českého ráje jsme každý den ušli vytyčenou trasu a na zádech jsme si nesli vše, co jsme potřebovali - spacák, stan, karimatku, jídlo, pití, oblečení, zkrátka vše k našemu "přežití" v divočině.

 

Projektový den Praha

IX. B

V pátek 19.května se konal tradiční projektový den, kdy většina tříd školy jezdí do Prahy. Podívat se za nejrůznější zajímavosti, které nám Liberec neposkytuje. Letos jsme navštívili Národní banku a Českou televizi.Exkurze do Berlína

IX. B

V první květnový týden byl naplánována exkurze do Berlína, které se účastnilo i několik žáků z 9.B. Konkrétně Lea s Áòou a Lukáš, Honza, Fíla, Adam a David. Přečtě si jejich zážitky doplněné o pár hezkých fotek :-) 

Projektový den - Sportovní den pro 4. ročníky

IX. B

16. dubna se konal další projektový den. Tentokrát byl zaměřen sportovně. Deváťáci si připravili různé tradiční i netradiční soutěže pro žáky 4. ročníků.Dnes neučí učitelé, dnes učí rodiče, aneb oslava Dne učitelů

IX. B

V pondělí 28. 3. jsme měli projektový den, který byl v režii našich rodičů. Aby si učitelé na jejich svátek odpočinuli, rodiče "nás" vyučovali. Náplní jejich hodin bylo říct nám něco málo o tom, co jejich práce obnáší a co s ní souvisí.


Projektový den - Proč nezačít kouřit

IX. B

V úterý 11. února se konal další z projektových dnů. Tentokráte nesl název Proč nezačít kouřit. a jak už název napovídá, byl zaměřen na problematiku kouření a to hlavně nás dospívajících.

 

 

Den barev (projektový den)

IX. B

Poslední školní den v letošním roce byl, jako každý rok, věnován projektovému dni s názvem Den barev.


Předvánoční přespání ve škole

IX. B

Jako každý rok tak i letos jsme uspořádali třídní přespání ve škole. Byla v tom i trocha nostalgie, protože bylo poslední s naší třídou :-/


Adventní Drážďany

IX. B

Ve středu 11. prosince vyrazili deváťáci naší školy na exkurzi do Drážďan.

Florbalový turnaj dívek

IX. B

Bojovaly, dřely, snažily se. Ale přesto naše holky z 8. a 9. tříd do dalších florbalových bojů nepostoupily, ale i tak vybojovaly krásné 3. místo.Projektový den - Média, požírače času

IX. B

Ve čtvrtek se konal projektový den nazvaný Media - požírače času. 

 

 

Vzpomínky na minulost :-)

IX. B

Před nedávnem se ke mně dostalo několik fotek naší třídy z let, kdy to byla ještě dítka hravá, dychtící se po vzdělaní a hodná :-) Tak na tyto časy prostřednictvím několika fotek pojďme zavzpomínat.

Projektový den - Volba povolání

IX. B

V pondělí se konal projektovy den, volba povolání. Devátý ročník se rozdělil do 2 skupin. Jedna z nich se šla podívat na záchranku a ta druhá do hotelu Zlatý lev. Po prohlídce jsme se šli na úřad práce.

 

 

Pravidla naší třídy

IX. B

První hodiny ČVS jsme věnovali tvorbě pravidel naší třídy.