Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Zprávy ze sportu

Zprávy ze sportu

Anežka napsala o svém tréninku a zápasech v týmu basketbalu Jičína a Lokomotivy Liberec a Naty zmínila svůj velký sportovní úspěch v softbale.

Anežka: Chodím na trénink třikrát týdně - pondělí, úterý a pátek. Za toto čtvrtletí jsme s basketbalem Loko Liberec odehráli mnoho zápasů. Hráli jsme např. se Sadskou, Pečkami, Boleslaví, Jelení Gorou a dalšími. Dala jsem si i nějaké koše, ale také jsem faulovala. Nevěděla jsem, že na zápasech je i trenér ligy z Jičína. Když mě viděl, jak hraju, jak jsem vysoká (cca 179 cm), vybral mě do basketbalové ligy v Jičíně. Teď chodím tedy na trénink  ještě navíc i ve středu a jednou za čtrnáct dní v pátek. S holkami z Jičína jsem hrála dva zápasy a v každém jsem si dala jeden koš.

Naty: 2. místo na Mistrovství Evropy