Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

VÁNOČNÍ BESÍDKA s přespáním ve škole - 13.12. - pátek

VÁNOČNÍ  BESÍDKA s přespáním ve škole - 13.12. - pátek

Nebudeme srovnávat besídku s tou loòskou, že ne. No a kdyby, tak vloni jsme si chtěli více hrát a byli jsme klidnější a poslechli jsme třídní a spali v jedné třídě. Letos jsme si dali "jenom" ČSR hledá talent a poté... Bylo to opět moc príma, užili jsme si to, hodně si povídali, lítali po škole,hlásili do rozhlasu, jedli, pili, koukali na filmy, hráli florbal, házeli se jen tak do žíněnek, "ukecali" Bielikovou, abychom spali ve třech třídách ( ráno ten úklid, no!!!)... No a ještě bylo něco jinak. A co? No předsi OHÒOSTROJ !!!! Stihli jsme to do půlnoci! Přijel pan Košek a odpálil nám to. A my híkali a jééjekali. Byla to taková hezká tečka.