Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

ŠKOLA V PŘÍRODĚ

ŠKOLA V PŘÍRODĚ

Na školu v přírodě jsme se všichni moc těšili. Každý den na nás čekalo něco nového. Nejprve strašidelný hrad Houska. Tam některé z nás vyděsil tajemný sklep s křeslem pro samotného ďábla, ale i napínavé vyprávění pana průvodce. Druhý den jsme měli možnost vyzkoušet, jak se cítí horolezci, když se musí spolehnout na kamaráda, jak se šikovně dá proplétat mezi lany a kruhy. A také víme, že umíme tančit úplně všichni. Holky i kluci. To bylo vidět nejen na "tančících kobercích", ale i na večerní diskotéce. Moc se nám líbilo v muzeu Čtyřlístku v Doksech. Do Doks jsme jeli ještě jednou. A to na parník, kterým jsme pluli po Máchově jezeře. Zkrátka-zážitků bylo dost a dost... 

Výlet se vydařil a těšíme se na další!