Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Seznam přijatých ukrajinských žáků

Seznam přijatých ukrajinských žáků

Vážení rodiče,

níže v příloze uvádíme seznam přijatých ukrajinských žáků k základnímu vzdělání v naší škole. Rozhodnutí o přijetí či nepřijetí dítěte si mohou zákonní zástupci vyzvednout v kanceláři školy od pondělí 27. června do středy 29. června denně v době od 7:00 do 15:00 hod.

Seznam přijatých ukrajinských žáků
PDF soubor
158.4 kB

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.