Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Projektový den Praha

Projektový den Praha

Ve čtvrtek 21. května jsme se vydali do Prahy.

Naší první větší zastávkou v Praze byl Karlův most. Z něj je to jen kousek do Muzea Karla Zemana. Tady jsme se náramně pobavili. V muzeu na nás čekala celá řada interaktivních prvků a triků, které Karel Zeman používal ve svých filmech. Součástí návštěvy muzea byla také plavba po Vltavě a my jsme si při ní opravdu detailně prohlédli Karlův most od základů. Už také víme, jak byli dělníci při savbě mostu placení.

Další zastávkou bylo Staroměstské náměstí a Orloj. Na náměstí na nás čekala řada překpvaení a zajímavých fotografií.

Protože jsme měli ještě čas, cestou zpátky skrz Prašnou bránu jsme se ještě krátce stihli zastavit u sv. Václava na Václavském náměstí.